23.06.2013
Скачати в інших форматах:

Р.Ч. Спроул

Бажання вірити. Дискусія з приводу свободи волі

ПЕРЕДМОВА

 

 

 

Навесні 1996 р. в Кембриджі, штат Масачусетс, поблизу кампусу Гарвардського університету відбулася конференція, організована Спілкою євангельських проповідників. Метою конференції було скликання членів євангельської церкви та потвердження її історичних символів віри. Особливу увагу звернули на підтвердження понять sola, sola fide, soli Christo, soli Deo gloria та sola gratia (,,сам, сама”, ,,самою вірою”, ,,Самим Христом”, ,,Самим славетним Богом” та ,,самою ласкою” – прим. перекладача).

Автор цієї книжки зосереджує увагу на питанні sola gratia – підгрунті проблем, які спричинили Реформацію. Це огляд історичних подій, який випливає з давньої суперечки між Пелагієм та Августином. Наголос робиться на благодаті ласки та монергічній роботі Бога у справі визволення віруючого від морального тягаря гріха. У книжці досліджено зв’язок між перворідним гріхом та свободою волі людини.

Особливу подяку висловлюю Морін Бачмен і Трішії Елмквіст за їхню допомогу у підготовці рукопису; Рону Кілпатріку, бібліотекареві Кнокської теологічної семінарії, за його участь в укладанні бібліографії, а також Алану Фішеру, редакторові ,,Baker Book House”.

 

                                                 Р.Ч. Спрол,

                                                  Орландо,

                                                Весна 1996 р.


 

 


Евангельская Реформатская Семинария Украины

  • Лекции квалифицированных зарубежных преподавателей;
  • Требования, которые соответствуют западным семинарским стандартам;
  • Адаптированность лекционных и печатных материалов к нашей культуре;
  • Реалистичный учебный график;
  • Тесное сотрудничество между студентами и местными преподавателями.

Цей матеріал ще не обговорювався.