Євангельська реформатська семінарія України

 

Місія

Наша місія – підготувати пасторів та організаторів нових церков для реформатських і пресвітеріанських громад України. Крім того, у нас навчаються майбутні лідери інших церков, і таким чином світогляд завіту і Реформації поширюється серед інших народів та деномінацій.

У що ми віримо

Євангельська реформатська семінарія України дотримується вчення Гейдельберзького катехізису, Бельгійського віровизнання, Канонів Дортського синоду і Вестмінстерського віровизнання. Чому це важливо для нас? Тому що ми віримо, що ці документи вірно передають вчення цілого Писання і повністю відповідають вселенським символам віри. Наші викладачі повинні дотримуватись цих стандартів і навчати у відповідності з ними.

 

З-поміж іншого, ці віровизнання наголошують на таких вченнях:

* Писання – богонатхнене, непогрішиме і непомильне Слово Боже – верховне правило життя та віри.

* Людина народжується в гріху і перебуває під гнівом Божим.

* Спасіння – лише у Христі, через Його викупну смерть на хресті; людина спасається лише по вірі. Це дар Божий, що отримується через Духа Святого та проповідь Слова.

* Людина, викуплена Христом, повинна переповнюватись вдячністю і жити в завітному послуху як Божа дитина і слуга Царя Ісуса Христа в силі Святого Духа!

 

Наша історія

ЄРСУ - це об’єднання реформатської «кухонної семінарії» в Києві і Одеської пресвітеріанської семінарії. Перший навчальний рік розпочався в 2000 р., коли у семінарії навчалось 20 студентів. Зараз у нас більше 50 студентів, які розділені на 2 групи.

Семінарія була організована за допомогою західних реформатських церков, проте зараз ЄРСУ – місцеве служіння, вона підзвітна Синоду і Пресвітерії українських церков (Української євангельської реформованої церкви та Євангельської пресвітеріанської церкви України).

 

Мета

Наша головна мета – підготувати студентів в контексті їх активного служіння у помісних церквах, бачити їх духовний, практичний і розумовий зріст, який дозволить їм стати справжніми служителями.

Ми переконані, що семінарія повинна сприяти духовному та інтелектуальному розвитку студентів, а також поглибленню практичного досвіду служіння.

 

Наш практичний підхід

Для досягнення цієї мети студенти не лише навчаються, але й несуть служіння у своїх помісних церквах, таким чином поєднуючи набуті знання із повсякденним життям.

Розклад навчального року наших студентів є таким:

8 тижнів на рік – інтенсивний курс навчання у Києві

20 годин самостійної роботи на тиждень, плюс служіння в церкві

Щомісячні консультації в Одесі та Києві

 

Лекції читають викладачі із семінарій України, Нідерландів, США і Канади.

 

Більше інформації ви можете отримати на сайті: www.ersu.org

Із додатковими запитаннями звертайтесь сюди:

Для отримання інформації щодо нашої програми, натисніть тут.

Евангельская Реформатская Семинария Украины

  • Лекции квалифицированных зарубежных преподавателей;
  • Требования, которые соответствуют западным семинарским стандартам;
  • Адаптированность лекционных и печатных материалов к нашей культуре;
  • Реалистичный учебный график;
  • Тесное сотрудничество между студентами и местными преподавателями.

Коментарі:

2. Jos
09.11.2010 | 14:11
Áldás békességet Zoltán.
A téli konferencia valószinűleg február első hétvégén lesz. szeretettel várunk benneteket - csak annyi, hogy a konferencia orosz és ukrán nyelven lesz.
Engem fel lehet hívni erre a számra: 063-8948505.

Isten áldjon,

Jos
1. Tóth Zoltán
09.11.2010 | 13:13
Jos Colijn részére

Áldás békesség!
Tóth Zoltán evangéliumi református lelkipásztor vagyok Kárpátaljáról, az Evangéliumi Református Egyházból. A téli ifjúsági találkozójuk iránt érdeklődnék. Szeretnénk a fiataljainkkal részt venni rajta, amennyiben lehetséges. Tudnának tájékoztatni, vagy küldeni egy telefonszámot, hogy kinél tudnánk érdeklődni ebben a kérdésben.
Az én telefonszámom: 095-50-13-213